+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
با اپلیکیشن عاشقنامه ببینید بچه تون چه شکلی میشه و فال عشق با اثر انگشت، فال اسم، فال روزانه، فال حافظ، فال ماه تولد و فال اسم بگیرید

دانلود رایگان

1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
103 view LoadingFavorite

معرفی نسخه وب همراه من – استفاده از خدمات همراه اول به صورت آنلاین

بازدید : 103
تاریخ :یکشنبه 19 اسفند 1397
دیدگاه ها : 0 نظر
دسته :بخش آموزشی , معرفی وب سایت

معرفی نسخه وب همراه من - استفاده از خدمات همراه اول به صورت آنلاین

بررسی نسخه وب همراه من

همراه من اپلیکیشن جامع همراه اول برای مدیریت حساب سیم کارت های این اپراتور است که به صورت رایگان در اختیار کاربران این شرکت قرار گرفته است شما با استفاده از همراه من میتوانید کنترل کاملی بر روی سیم کارت خود داشته باشید .

ما قبلا نسخه اندروید همراه من و نسخه آیفون همراه من را در سایت موبایل روز منتشر کرده بودیم امروز قصد داریم نسخه وب اپلیکیشن همراه من را معرفی کنید شما با استفاده از نسخه وب میتوانید بدون نیاز به نصب برنامه از تمام خدمات همراه من استفاده کنید به علاوه شما از هر دستگاهی که یک مرورگر بر روی آن نصب باشد میتوانید به این سرویس دسترسی داشته باشید .

همراه من نسخه وب :

برای استفاده از خدمات همراه من قالب نسخه وب تنها کافی است وارد وب سایت رسمی همراه اول به آدرس زیر شوید .

https://my.mci.ir/user/login.xhtml

معرفی نسخه وب همراه من - استفاده از خدمات همراه اول به صورت آنلاین

سپس اگر حساب کاربری دارید شماره تماس و رمز خود را وارد کنید در غیر این صورت تنها کافی ست بر روی ثبت نام کلیک کنید و شماره همراه اول خود را وارد نمایید سپس یک رمز عبور شامل حروف ,اعداد و یک سیمبول را انتخاب کنید .

با توجه به محدودیت های اپل کاربران آیفون میتوانند از این نسخه استفاده کنند چرا که نسخه رسمی همراه من فعلا روی آیفون قابل نصب نیست کاربران گوشی های قدیمی جاوا نیز میتوان

Code Center