+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
با اپلیکیشن عاشقنامه ببینید بچه تون چه شکلی میشه و فال عشق با اثر انگشت، فال اسم، فال روزانه، فال حافظ، فال ماه تولد و فال اسم بگیرید

دانلود رایگان

تماشای آنلاین تمام شبکه های تلویزیونی به صورت رایگان
1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
21963 view LoadingFavorite

تماشای آنلاین تمام شبکه های تلویزیونی به صورت رایگان

بازدید : 21963
تاریخ :یکشنبه 15 مرداد 1396
دیدگاه ها : 5 نظر
دسته :اینترنت و وب , بخش آموزشی

تماشای آنلاین تمام شبکه های تلویزیونی به صورت رایگان

تماشای آنلاین تمام شبکه های تلویزیونی به صورت رایگان

ایرانسل با انتشار نرم افزار لنز که نسخه های متعدد آن در دسترس کاربران قرار دارد امکان تماشای آنلاین تمام شبکه های تلویزیونی داخلی را به صورت رایگان فراهم کرده است که بدون اینکه هیچ گونه حجمی از اینترنت شما کم شود میتوانید فیلم های موجود و شبکه های تلویزیونی را با نصب اپلیلیکیشن لنز به صورت رایگان تماشا کنید .

اکنون نسخه تحت وب اپلیکیشن لنز در دسترس تمامی کاربران قرار دارد و شما میتوانید با ورود به آدرس زیر تمامی شبکه های تلویزیونی و فیلم های موجود (محتوای رایگان ) را به صورت کاملا رایگان و بدون مصرف اینترنت تماشا کنید شما با هر سیستم و دستگاهی که بتواند به اینترنت متصل شود میتوانید به آدرس زیر وارد شوید .

web.lenz.ir

در صورتی که میخواهید از اینترنت موبایل خود بر روی سیستم کامیپوتر استقاده کنید پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را مطالعه کنید  .

لطفا توجه داشته باشید حجم رایگان اینترنت در هنگام استفاده از وب سایت و برنامه لنز ایرانسل تنها برای سیم کارت های ایرانسل رایگان است و اگر شما با همراه اول یا اینترنت دیگری از این اپلیکیشن استفاده کنید از حجم اینترنت شما کثر خواهد شد .

برای مشاهده و مدیریت حساب ایرانسل خود نیز پیشنهاد می کنیم حتما برنامه ایرنسل من یا myirancell را بر روی سمارت فون خود نصب کنید.

5 دیدگاه کاربران
Code Center