+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
بهترین نسخه های غیر رسمی اینستاگرام اندروید The best unofficial Instagram
1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
249 view

بهترین نسخه های غیر رسمی اینستاگرام اندروید The best unofficial Instagram

بازدید : 249
تاریخ :جمعه 20 نوامبر 2020
دیدگاه ها : 0 نظر
دسته :آموزش اندروید , آموزش برنامه های کاربردی , بخش آموزشی , سمارت فون
قیمت در مارکت : رایگان
حجم فایل : 50 مگابایت

بهترین نسخه های غیر رسمی اینستاگرام اندروید The best unofficial Instagramدانلود اینستاگرام پیشرفته اندروید

در این مطلب از وب سایت موبایل روز قصد داریم شما با بهترین نسخه های غیر رسمی اینستاگرام اندروید آشنا کنیم. نسخه های غیر رسمی اینستاگرام به صورت غیر رسمی و توسط توسعه دهنده های شخصی منتشر می شوند این نسخه ها قابلیت های بسیار بیشتری از نسخه ی اصلی اینستاگرام دارند که از اصلی ترین ویژگی های آنها میتوان به امکان دانلود عکس ها و ویدیوها از اینستاگرام اشاره کرد که بسیاری از کاربران اینستاگرام به دنبال آن هستند.

ویژگی های دیگری نیز دارند که صدرصد به آنها نیاز خواهید داشت از جمله امکان خواندن مخفی پیام ها در دایرکت و همچنین مشاهده مخفی استوری های مخاطبین که بسیار امکانات خوبی هسند. در ادامه مطلب لیست چند تا از بهترین اینستاگرام های غیر رسمی را برای شما قرار می دهد که میتوانید با کلیک بر روی اسم آنها مستقیما به صفحه ی دانلود آن ها منتقل شوید.


لیست نسخه های غیر رسمی اینستاگرام:

اینستاگرام instander :

اینستاندر از بهترین نسخه های غیر رسمی اینستاگرام است که تقریبا همه ی قابلیت های مورد نظر شما را در خود جای داده است این نسخه توسط یک برنامه نویس روسی پشتیبانی و به روز رسانی می شود که همیشه میتوانید آپدیت های جدید آن را از صفحه ی instander دانلود و نصب کنید.


اینستاگرام AeroInsta :

نسخه دیگر اینستا آرو نام دارد که توسط یک برنامه نویس ترکی به روز رسانی و پشتیبانی می شود و آپدیت های بسیار منظمی را دریافت می کند. این نسخه نیز همه ی قابلیت های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. جهت دانلود آخرین نسخه AeroInsta بر روی متن آبی کلیک کنید.


اینستاگرام InstaPro :

این نسخه در بین کاربران فارسی زبان بسیار محبوب است و سازنده آن یک کاربر هندی است ( هر چند سازنده روسی اینستاندر ادعا کرده بود اینستا پرو رو از روی کدهای اون ساختن ) اینستاپرو هم تمام قابلیت های اینستاندر و آرو اینستا را دارد . صفحه دانلود اینستا پرو


سه نسخه ی اینستاگرامی که در بلا معرفی کردیم هر سه از بهترین نسخه های حال حاضر اینستاگرام هستند که میتونید آنها را بر روی گوشی یا تبلت اندروید خود نصب کنید. قابلیت های هر سه شبیه به هم هستند و این نظر مخاطب است که شما از کدام یکی استفاده می کنید. در صفحه ی دانلود هر اپلیکیشن توضیحات کامل در باره ی آن قرار داده شده است و همیشه شما با ورود به صفحه ی اپلیکیشن مورد نظر میتوانید آخرین نسخه ی منتشر شده از آن را دریافت کنید.

قابلیت های اینستاگرام های غیر رسمی :

 • دانلود عکس و ویدیو از اینستاگرام
 • دارای حالت روح اینستاگرام
 • تغییر بخش دایرکت به رنگی های مختلف
 • به روز رسانی های جدید
 • رایگان و بدون تبلیغ
 • حذف تبلیغات اینستاگرام
 • بالا بردن کیفیبت استوری ها و پست ها
 • قرار دادن استوری در اینستاگرام بدون برش
 • زبان فارسی
 • قابلیت شخصی سازی فراوان
 • بخش تنظیمات پیشرفته
 • امکان حذف پیشنهاد دوستان