+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
اپلیکیشن تور مجازی رو نصب کن و به هر جا که دوست داری مجازی سفر کن 😊

دانلود رایگان

بخشی از لذت خواندن حافظ به در جمع خواندن آنهاست. با حافظ‌نامه می‌توانید اشعار و تعابیر آنها را در تمام شبکه‌های اجتماعی روی گوشی و یا به‌صورت مستقیم از طریق مسنجر به دوستان‌تان بفرستید. تفأل و تعبیر اشعار، دیوان حافظ و تفسیر آن ،جستجو در میان غزلیات حافظ ،امکان به اشتراک‌گذاری اشعار و تعابیر در تلگرام، اینستاگرام و ...

دانلود رایگان

1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
Loading...
1765 view LoadingFavorite

مناطق تحت پوشش اینترنت ایرانسل

بازدید : 1765
تاریخ :دوشنبه 7 تیر 1395
دیدگاه ها : 0 نظر
دسته :اخبار , بخش آموزشی

 نواحی و مناطق تحت پوشش شبکه اینترنت ایرانسل

ایرانسل به عنوان یکی از اپراتورهای برتر کشور در زمینه اینترنت نیز بسیار خوب عمل کرده است و اکنون اینترنت تری جی و فور جی ایرانسل بسیاری از شهر ها و شهرستان های کشور را پشتیبانی می کند در صورتی که میخواهید بدانید که آیا منظقه شما تحت پوشش اینترنت 3G , 4G ,2G ایرانسل است باید به این لینک وارد شوید http://goo.gl/lrS5Qp بعد از ورود به این لینک شما میتوانید از بین ناحیه های موجود شهر خود را انتخاب کنید .

شما همچنین میتوانید با وارد کردن اسم شهر یا محل خود و تیک زدن قسمت نوع اینترنت ( در عکس زیر مشخص است ) و سپس کلید اینترنت یا سرچ دقیقا بر روی نقشه گوگل ببیینید که چه ناحیه ای از شهر شما اینترنت 3G یا 4G پشتیبانی می کند .

هر کدام از اینترنت 2G, 4G ,3G با رنگ مختلفی بر روی نقشه نشان داده می شوند و در صورتی که رنگ مشاده نکنید یعنی ناحیه مورد نظر را پشتیبانی نمی کند .

مناطق تحت پوشش اینترنت ایرانسل

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Onvan banner