+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
ما کافه ای ساختیم که همه میتونین آنلاین با دوستاتون یا حتی با کسایی که نمیشناسین بازی کنین! با دوستاتون آنلاین رقابت کنین! و توی لیگ ها و مسابقات شکستشون بدین!

دانلود رایگان

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی و استعلام خلافی خودرو خرید شارژ، بلیط و پرداخت قبوض و... با نصب یک اپلیکیشن امکان پذیر است.

دانلود رایگان

1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
Loading...
893 view LoadingFavorite

رباتی که کارهای منزل را انجام می دهد ( ویدیو )

بازدید : 893
تاریخ :شنبه 5 تیر 1395
دیدگاه ها : 0 نظر
دسته :تکنولوژی

رباتی که کارهای منزل را انجام می دهد ( ویدیو )

رباتی که کارهای منزل را انجام می دهد ( ویدیو ), شاید تصویر اینکه ربات ها بتوانند کارهای منزل و خانه مار انجام دهند ,ظرف ها را بشورند و خانه ما را تمیز کنند غیر ممکن باشد اما یک کمپانی به نام Boston Dynamics که در زمینه ساخت ربات های هوشمند فعالیت می کند به تازگی ویدیوی از یک ربات خود منتشر کرده است که تمامی این کارها را انجام می دهد .

این ربات Introducing SpotMini نام دارد وزنی معادل 29 کیلوگرم دارد و میتوانید با یک بار شارژ تا 90 دقیقه فعالیت کند کم کم به سمت جهانی با ربات های پیشرفته تر می رویم که احتمالا تا چند سال آینده ( و شاید زودتر ) بسیاری از کارها را ربات ها بدون نیاز به کمک انسان انجام دهند به گفته کمپانی Boston Dynamics این ربات میتواند در برابر لگد یک انسان نیز مقاومت کند .( حتما ویدیو آن را تماشا کنید که در زیر براتون قرار داده ایم )

دانلود کنید Download Now گزارش انتشار نسخه جدید گزارش خرابی لینک پرسش و پاسخ متداول
دانلود ویدیو حجم فایل : 12 مگابایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Onvan banner