+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
ما کافه ای ساختیم که همه میتونین آنلاین با دوستاتون یا حتی با کسایی که نمیشناسین بازی کنین! با دوستاتون آنلاین رقابت کنین! و توی لیگ ها و مسابقات شکستشون بدین!

دانلود رایگان

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی و استعلام خلافی خودرو خرید شارژ، بلیط و پرداخت قبوض و... با نصب یک اپلیکیشن امکان پذیر است.

دانلود رایگان

سامانه استعلام تعداد سیم کارت های هر شخص
1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
Loading...
4414 view LoadingFavorite

سامانه استعلام تعداد سیم کارت های هر شخص

بازدید : 4414
تاریخ :شنبه 5 تیر 1395
دیدگاه ها : 0 نظر
دسته :بخش آموزشی

سامانه استعلام تعداد سیم کارت های هر شخص

شاید شده که سیم کارتی را گم کرده باشید و اصلا عین خیالتان نباشد که آیا کسی از آن استفاده می کند یا خیر باید بدانید که تمامی مسئولیت استفاده از سیم کارت برعهده کسی است که آن را خریداری کرده است و اطلاعات شناسنامه ای آن در دفتر اپراتورها ثبت شده است و اگر کسی با سیم کارت شما کار خلافی انجام بدهد شما مسئول آن خواهید بود.

پس در صورتی که چنین مشکلی داشتید حتما باید به دفتر اپراتور مورد مراجعه کرده و نسبت به مسدودی سیم کارت اقدام کنید اما اگر خبر ندارید که چه تعداد سیم کارت با شماره کد ملی شما ثبت شده است باید به سایت mobilecount.cra.ir مراجعه کنید ,سامانه استعلام تعداد سیم کارت های هر شخص که متعلق به سازمان تنظیم مقررات رادیویی است در این سایت شما با وارد کردن کد ملی خود میتوانید مشاهده کنید که چه تعداد سیم کارت با شماره ملی شما ثبت شده اس و فعال می باشند .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


حساب کاربری
لیست مورد علاقه
  • Your favorites will be here.
Onvan banner