+
گزارش خرابی لینک
+
گزارش انتشار نسخه جدید
+ با تشکر

از گزارش این مطلب

+ با تشکر

بزودی ورژن جدید تر قرار میگیرد

اشتراک گذاری
+
ما کافه ای ساختیم که همه میتونین آنلاین با دوستاتون یا حتی با کسایی که نمیشناسین بازی کنین! با دوستاتون آنلاین رقابت کنین! و توی لیگ ها و مسابقات شکستشون بدین!

دانلود رایگان

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی و استعلام خلافی خودرو خرید شارژ، بلیط و پرداخت قبوض و... با نصب یک اپلیکیشن امکان پذیر است.

دانلود رایگان

1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
Loading...
1794 view LoadingFavorite

لغو پیامک های تبلیغاتی اپراتورهای کشور

بازدید : 1794
تاریخ :جمعه 4 تیر 1395
دیدگاه ها : 0 نظر
دسته :بخش آموزشی

لغو پیامک های تبلیغاتی اپراتورهای کشور

 

لغو سرویس های خدمات پیامکی اپراتورها

مسابقات و خدمات پیامکی یکی از سرویس ها و خدمات تمامی اپراتور ها است از برگذاری انواع مسابقات گرفته تا ارسال خبرهای پیامکی بعضی از این پیامک ها به صورت رایگان برای کاربران ارسال می شوند اما بعضی دیگر مبلغ قابل توجهی را از شارژ شما کم می کنند که البته شما باید قبلا عضو این مسابقه ها شده باشید تا بتوانند به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال می کنند از شما شما مبلغی کم کنند ( در این پیامک ها  قیمت ها متفاوت است و شاید برای هر پیام 120 تومان معادل 1200 ریال از کاربر کسر شود )

خب خیلی از وقت ها در یه مسابقه بنا به دلایلی عضو میشیم و یادمون میره که لغو کنیم و به طور مداوم از شارژ ما کم میشه خیلی وقت ها هم اینقدر پیامک های تبلیغاتی برای ما ارسال می شوند که باید کلا دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کنیم سرویس جدیدی راه اندازی شده که در آن شما میتوانید با شماره گیری *800# ( ستاره 800 مربع ) سه کار را انجام دهید .

  1. دریافت لیست مسابقات و سرویس های فعال شما + چگونگی لغو
  2. لغو تمامی پیامک های تبلیغاتی
  3. دریافت پیامک های تبلیغاتی

نکته : در صورتی که گزینه دوم را انتخاب کنید دریافت پیامک های تبلیغاتی کلا لغو می شود برای مثال اس ام اس های بانک هم برای شما دیگر ارسال نمی شوند اما جای نگرانی نیست و با گزینه سوم دوباره بخش دریافت فعال خواهد شد .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


حساب کاربری
لیست مورد علاقه
  • Your favorites will be here.
Onvan banner